Financing disclaimer

BMW 520
520 520i

€ 8.000

Onderhandelbaar

Kilometerstand
320.000 km
Transmissie
Automatisch
Bouwjaar
01/1988
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
93 kW (126 PK)
Type verkoper
Particulier

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Sedan
Voertuigtype
Gebruikt
Aandrijving
Achter
Stoelen
5
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
01/1988

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
93 kW (126 PK)
Transmissie
Automatisch
Versnellingen
6

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Opties

Kleur en Bekleding

Kleur
Wit
Soort lak
Andere
Kleur interieur
Blauw
Materiaal
Leder

Beschrijving

Mooie BMW e28 te koop met een 2 liter 6 cilinder. Deze auto is uitgerust met een automaat. Een aantal jaar geleden heb ik de auto gekocht om deze helemaal te restaureren. In de achterliggende jaren is de auto helemaal roestvrij gemaakt en veel aan gelast. Daarna is de auto professioneel overgespoten in de originele Alpin Weiss kleur. Er is veel geld en tijd gestoken in de auto. Hier een korte opsomming van de belangrijkste dingen die gedaan zijn:
- alle roestplekken weggeslepen en opnieuw gelast
- professioneel over gespoten
- nieuwe raamrubbers voor en achter
- nieuwe chrome sierlijsten
- uitlaat volledig hittebestendig herspoten
- automaat schoongemaakt en gespoelt
- nieuwe bmw logo's
- nieuw dakraam met nieuw rubber
Bij deze opsomming ben ik vast nog iets vergeten, maar dit zijn wel de belangrijkste dingen. De motor is door de vorige eigenaar nog gereviseerd en sinds dien ongeveer 6000 km gereden.
De volgende opties zitten op de auto:
- automaat
- electrische ramen die volledig werken!
- electrisch schuif-kanteldak
- volledig leder interieur
- stuurbekrachtiging
- electrische antenne
Verleden herfstvakantie ben ik er zelf nog mee op vakantie geweest van zeeland naar drenthe en het rijd heerlijk. Auto heeft ook al een paar bruiloften gereden.
Ik doe de auto weg omdat ik er geen tijd meer voor heb om deze volledig af te maken. Daarnaast heb ik nog andere projecten staan die kaar moeten. Dus de auto mag weg naar een volgende liefhebber.
Om de auto perfect te maken dienen de volgende zaken nog gedaan te worden:
- interieur stoelen restaureren
- kunststofdelen kunnen herspoten worden

Alles bij elkaar een hele mooie auto, je kan er zo mee wegrijden. Het is geen perfecte auto, maar wel een mooie opvallende auto!

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
  1. BTW verrekenbaar
  2. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  3. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"126","leasing":"false","seg":"sedan,uppermediumclass,oldtimer","stmak":"BMW","did":"38845585","stmil":"320000","gear":"A","stmod":"520","cost":"8000","stmon":"1","styea":"1988","make":"13","ad":"private","vat":"0","art":"6","carby":"0","buyonline":"false","fr":"4","stkw":"93","zip":"NL4455TK","model":"1648","equi":"4,215,6","mia":"false","miles":"10","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/3c617afa-ee59-4ccc-9543-c880a3e77432_7cd898bb-9fbd-484a-9d5a-5e921415d45f.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"92","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","hp":"6","type":"U","atsd":"","zip2":"4455TK","articleType":"C","city":"Nieuwdorp","cockpit":"F"}