Financing disclaimer

Suzuki VL 800
Intruder Volusia 27Dkm BJ:2005 --Inruil Mogelijk--

HOOGEVEEN
€ 4.450
Car Outlet Hoogeveen
Kilometerstand
27.478 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
07/2005
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
40 kW (54 PK)
Type verkoper
Autobedrijf

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Basisgegevens

Carrosserietype
Overig
Categorie
Gebruikt
Stoelen
2
Advertentienr.
MX-NX-13

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
07/2005
Vorige eigenaren
3
Volledige onderhoudshistorie
Ja

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
40 kW (54 PK)
Transmissie
Handgeschakeld
Cilinderinhoud
805 cm³
Versnellingen
5
Cilinders
2
Leeggewicht
260 kg

Energieverbruik

Brandstof
Benzine
CO2-emissie
0 g/km (gem.)

Opties

Kleur en Bekleding

Kleur
Zwart
Oorspronkelijke kleur
Zwart

Beschrijving

WIJ ZIJN ALLEEN OPEN OP TELEFONISCHE AFSPRAAK. Zeer nette en goed rijdende Suzuki Intruder. Inruil is uiteraard bespreekbaar. Originele windscherm aanwezig.

Bedrijfsinformatie

LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 UITSLUITEND OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.

Bekijk ook onze andere advertenties voor nog meer SCHERP GEPRIJSDE AUTO's !

DOOR DE GROTE HOEVEELHEID BERICHTEN DIE WIJ DAGELIJKS KRIJGEN KUNNEN WE HELAAS NIET ALTIJD SNEL REAGEREN, DAAROM GRAAG BELLEN BIJ SERIEUSE INTERESSE. OP BIEDINGEN WORD NIET GEREAGEERD.

Allerlei inruil is mogelijk bijvoorbeeld ook uw boot, caravan, motor, trike enz. enz. Wanneer u ons foto's mailt of via WHATSAPP naar ons toe stuurt kunnen wij u vaak al een prijs indicatie geven.

Wij hanteren GEEN AFLEVERINGS kosten en nieuwe APK is altijd bespreekbaar.
Wegens vele teleurstellingen RESERVEREN we GEEN auto's tenzij u onderweg bent.

ZEER SCHERPE INTERNET MEENEEM PRIJZEN!
Wij hebben voor deze werkwijze gekozen zodat we altijd auto's tegen scherpe handelsprijzen kunnen aanbieden en u nooit teveel betaald!
Uiteraard worden de auto's GRONDIG NAGEKEKEN en vaak APK GEKEURD voor ze te koop aangeboden worden. Kortom DUIDELIJK EN TRANSPARANT, maar vooral GOEDKOOP.
Onze advertenties zijn onder voorbehoud van drukfouten. Voor meer vragen kunt u ook altijd bellen, mailen of een WHATSAPP bericht sturen.

Vriendelijke groet,

John

Car Outlet Hoogeveen

06 2992 0506

LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN OP ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.

Meer informatie

Modelreeks: jan. 2001 - jul. 2008
Koppel: 69 Nm
Wielbasis: 165 cm
Tankinhoud: 16 liter
Aantal sleutels: 1

Verzekering

Autoverzekering

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Autobedrijf
Car Outlet Hoogeveen
Aanbieder op AutoScout24 sinds 2019
Verkoop

Sluit binnenkort

Sluit om 16:00

ContactAfdeling Verkoop
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"54","leasing":"false","stmak":"Suzuki","did":"31558395","stmil":"27478","gear":"M","stmod":"VL 800","cost":"4450","stmon":"7","styea":"2005","ken":"MX-NX-13","make":"68","ad":"dealer","art":"116","carby":"0","fr":"6","stccm":"805","buyonline":"false","stkw":"40","zip":"NL7903 AG","model":"52342","equi":"103,49","mia":"false","miles":"4","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/ed34f18e-3e4b-4e67-8f28-0647b7b3dc89_f9c0c345-05c1-4a3c-bfbe-c90e9538c0bb.jpg/720x540.webp","price":"1","rnd":"73","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"7903 AG","articleType":"B","cockpit":"F"}