De Fiat Punto krijgt in 2023 eindelijk een opvolger. En zo gaat hij er ongeveer uitzien ...

Het gaat best lekker met Fiat, maar dat komt vooral door het succes van één model: de al vijftien jaar oude Fiat 500. Het leveringsprogramma van het Italiaanse merk is danig uitgedund in de afgelopen jaren. Alleen de 500, 500X, Panda en Tipo zijn nog over. Maar daar komt binnen nu en 2026 verandering in. Volgend jaar introduceert Fiat eindelijk de opvolger van Punto. Daarna wordt ieder jaar een nieuwe suv voorgesteld.
Nieuwe Fiat Punto waarschijnlijk met techniek Peugeot 208
Tegenover het Britse Autocar zei Fiat-baas Olivier François dat de nieuwe Punto geen Punto gaat heten. Hij komt er als hybride en als volledig elektrische auto, met een design dat trekjes zal hebben van het studiemodel Centoventi uit 2019. Naar alle waarschijnlijkheid zal de kersverse b-segmenter van Fiat op hetzelfde platform staan als de Peugeot 208 en Opel Corsa, met dezelfde 136 pk elektromotor en dezelfde 50 kWh-batterij.
Alle artikelen
Alles bekijken
Toyota is bezig met een head-up display waar je echt iets aan hebt
Toyota werkt aan een slim head-up display dat de diepte automatisch aanpast. Dat is beter voor je ogen en veiliger.

Doe jij dit ook met je EV? Dan sloop je stilletjes de batterij
Iedereen met een elektrische auto kent het gemak van snelladen: even snel inpluggen, een plasje, een bakkie en binnen een half uur weer door. Maar wie dat té vaak doet, kan zijn batterij sneller zien verouderen dan gedacht.

Zo groot is de kans dat je jouw auto nog terugziet als-ie wordt gejat
In 2025 werden in Nederland 7.499 personenauto’s gestolen. Maar hoe groot is de kans dat je jouw auto terugziet als hij wordt gejat?