Financing disclaimer

Vespa 125 VNB

amsterdam
€ 3.000
Kilometerstand
50.000 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
04/1961
Brandstof
Tweetakt
Vermogen kW (PK)
5 kW (7 PK)
Type verkoper
Particulier

Basisgegevens

Carrosserietype
Classic
Categorie
Gebruikt

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
04/1961

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
5 kW (7 PK)
Transmissie
Handgeschakeld
Cilinderinhoud
150 cm³
Versnellingen
3
Cilinders
1

Energieverbruik

Brandstof
Tweetakt

Kleur en Bekleding

Kleur
Blauw

Beschrijving

2005 rijdend geïmporteerd uit Italie. De volgende zaken zijn in 2005/2006 aangepakt:
  • Nieuwe krukas en keringen (oude krukas nog aanwezig)
  • Nieuwe cilinder / zuiger 150 cc (oude set nog aanwezig)
  • Nieuw Kruisje voor de versnellingsbediening
  • Nieuwe carburateur 50/15 (oude nog aanwezig)
  • Frame volledig gedemonteerd en alle delen opnieuw in de primer en gespoten (met spuitbussen, niet professioneel maar wel strak)
  • nieuwe kabels
  • remtrommels iets uitgedraaid, nieuwe remvoeringen
  • originele zadel aangepast naar vulling met schuimrubber, eigen ontworpen skai overtrek. Het oude frame is deels hergebruikt en de veren zijn aanwezig, het juchtleer is verloren gegaan.
  • nieuw koplampglas (oude is verloren gegaan)
  • nieuw stuurslot (oude is uitgeboord)
  • junction box voor electra vervangen voor bullet stekkers (oude aanwezig, gescheurd)
23 juni 2006 op kenteken gezet bij de RDW
2006 tot heden Aanvankelijk regelmatig bereden in de zomer, later steeds minder, wel met enige regelmaat laten lopen. altijd EUR 98 getankt. Recent nav problemen met loop (moest blijven bij choken) blok gesplitst en nieuwe krukas keerringen (E10 bestendig) geplaatst. Dit loste het probleem niet op. Een nieuwe carburateur wel. Hierna nog slechts aspen 2T getankt.
De scooter is nagenoeg origineel, de enige vervangingsdelen aan het frame zijn:
  • koplampglas
  • KM teller glas
  • benzinekraan
  • zadel (gedeeltelijk)
De Scooter heeft altijd binnen overnacht en is roestvrij. In het gebruik zijn weer oppervlakkige schades ontstaan aan de bovenkap bij het stuur en op de beide zij-billen. beugeltje middenstandaard is ingescheurd. zie hiervoor foto's. De letters "Vespa" op het voorschild zijn losgekomen maar ik heb ze nog ergens bewaard. De scooter start, loopt en schakelt zoals het hoort, claxon, verlichting en remlicht werken. Filmpje op aanvraag verkrijgbaar.






Verzekering

Motorverzekering

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
Contact
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"7","leasing":"false","seg":"oldtimer","stmak":"Vespa","did":"43598591","stmil":"50000","gear":"M","stmod":"125 VNB","cost":"3000","stmon":"4","styea":"1961","make":"50404","ad":"private","vat":"0","art":"110","carby":"0","fr":"1","stccm":"150","buyonline":"false","stkw":"5","zip":"NL1018lp","model":"71742","mia":"false","miles":"5","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/e78a5e55-2bdf-4af7-af70-96d83f4548bc_898be5d3-eec3-4888-a4d4-8a54438b3169.jpg/720x540.webp","price":"1","rnd":"8","ECO":"NO","fuel":"T","kenteken":"false","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"1018lp","articleType":"B","cockpit":"F","city":"amsterdam"}