Dit factuur is een voorbeeld - u kunt uw voorkeurstarief met de dealer bespreken en een individueel leaseaanbod afsluiten.
Kilometerstand
369.000 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
10/2003
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
141 kW (192 PK)
Type verkoper
Particulier
Koop met vertrouwen
Kwaliteitsrapporten
Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.
Gratis autorapport van FinnikBasisgegevens
- Carrosserietype
- Sedan
- Categorie
- Gebruikt
- Aandrijving
- Achter
- Deuren
- 4
Voertuiggeschiedenis
- Kilometerstand
- 369.000 km
- Bouwjaar
- 10/2003
- Volledige onderhoudshistorie
- Ja
Technische Gegevens
- Vermogen kW (PK)
- 141 kW (192 PK)
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Cilinderinhoud
- 2.500 cm³
- Versnellingen
- 5
- Cilinders
- 6
- Leeggewicht
- 1.341 kg
Energieverbruik
- Brandstof
- Benzine
Opties
Kleur en Bekleding
- Kleur
- Grijs
- Soort lak
- Metallic
- Kleur interieur
- Zwart
- Materiaal
- Half leder
Beschrijving
Bij deze zet ik mijn BMW 3 serie op LPG te koop. Het was origineel een 316i, maar de motor is geswapt voor een M54B25 met handbak. Met de LPG installatie is het goedkoop 6 cilinder rijden, 25 a 30 euro voor een volle tank, en daar haal je ongeveer 300-350km mee. De auto is goed onderhouden, om de 15.000km een beurt en veel slijtage onderdelen al vervangen. Volledige onderhoudshistorie is erbij.
Pluspunten:
2.5L 6 cilinder met handbak en LPGVialle LPG installatieHalf leder sport interieurStoelverwarming (bestuurdersstoel doet het af en toe wel, af en toe niet)SportstuurAutomatische verlichting Automatische ruitenwissersCruise controlAirco (maakt een beetje rare geluiden maar doet het wel)Mtech2 voorbumper GEEN storingen of lampjes oid
Minpunten:- roest aan de wielkasten, E46 kwaal- differentieel maakt herrie, doet die al heel lang- hier en daar wat gebruikerssporen maar geen gekke schades oid.
Kmstand is nu 369xxx km. Motor heeft iets minder gelopen, iets van 340xxx km.
Ik doe de auto weg omdat ik ben overgestapt naar een 5 serie.
Vraagprijs 1500 euro
Leasing
Type verkoper
ParticulierContact
- BTW verrekenbaar
- Prijs voor handelaren
- Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
- Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.