Financing disclaimer

BMW 335
335i Cabrio LCI DCT - Edition Sport, 19inch

€ 28.950
AUTO van Eerde
Kilometerstand
115.961 km
Transmissie
Automatisch
Bouwjaar
04/2013
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
225 kW (306 PK)
Type verkoper
Autobedrijf

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Garanties en certificaten

seal logo
Kiezen voor BOVAG Garantie is kiezen voor extra zekerheid. Twaalf maanden lang

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Cabrio
Categorie
Gebruikt
Stoelen
4
Deuren
2
Landversie
Nederland
Advertentienr.
3142045
Garantie
6 maand

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
04/2013
Productiejaar
2013
APK
Nieuw
Volledige onderhoudshistorie
Ja

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
225 kW (306 PK)
Transmissie
Automatisch
Cilinderinhoud
2.979 cm³
Versnellingen
7
Cilinders
6
Leeggewicht
1.725 kg

Energieverbruik

Emissieklasse
Euro 5
Brandstof
Benzine
Brandstofverbruik

0,0 l/100 km (gem.)

CO2-emissie
205 g/km (gem.)

Opties

Kleur en Bekleding

Kleur
Zwart
Oorspronkelijke kleur
Saphierschwarz metallic
Soort lak
Metallic
Materiaal
Leder

Beschrijving

Waanzinnig fraaie en complete 335i Cabrio LCI. Met M-sport pakket, affabriek 19inch Performance wielen en de dubbelkoppelingsbak uit de M3 de meest sportieve vierzits-Cabrio die BMW in deze bouwjaren te bieden had. Door ons reeds geheel geïnspecteerd van afleverbeurt voorzien, nu direct rijklaar leverbaar bij AUTO van Eerde.

UITVOERING, HISTORIE, CONDITIE
Letterlijk en figuurlijk de ultieme 3 Serie Cabrio is de 335i facelift als Edition Sport, de uitloop-uitvoering die in Nederland als Carbon Sport op de markt werd gebracht. Een beetje flauw natuurlijk want het nieuwe model dat in productie ging slechts luttele maanden nadat dit exemplaar van de band kwam rollen heet vanwege de door BMW beoogde hogere positionering voortaan namelijk 4 Serie.

Nu is dat laatste uiteraard een flink stuk marketing maar volgens menig liefhebber schuilt er ook een relevante kern van waarheid in: de e9x generatie wordt door velen gezien als strakker sturend dan zijn opvolger. Ook wat dat betreft is deze vierde generatie dus de climax op een ontwikkeling die al vanaf de jaren ’80 een steeds betere Cabrio van BMW’s middenklasse model maakte.

Kijk je naar de geboden techniek, zie je daar inderdaad een aantal hele fraaie oplossingen. Meest opvallend daarvan is zonder twijfel de combinatie van de de-bugged, tweede generatie zescilinder-turbo motor met de voor de M3 V8 ontwikkelde dubbelkoppelingsbak. Een uitermate intrigerend en feilloos op maximale prestaties ontwikkeld stuk techniek dat in het opvolgende model helaas niet meer is teruggekomen.

Natuurlijk hoort bij een auto met zo’n prestatie-niveau een passende uitvoering en daar voorziet dus deze uitvoering in. Gebaseerd op het M-sportpakket voegt die daar affabriek gemonteerd de gesmede Performance Style 313 aan toe, wielen die normaliter alleen als accessoire voor montage achteraf te verkrijgen waren.

Daarmee blijft er verder bijzonder weinig te wensen over, hoewel met zaken als Comfort Access keyless entry, elektrisch inklapbare spiegels en bijvoorbeeld iDrive navigatie inclusief COMbox voor Bluetooth audiostreaming er nog tal van mooie uitvoeringsdetails te melden zijn.

Een grappig en verrassend detail tot slot is de affabriek elektrisch uitklapbare trekhaak: we leveren tegenwoordig amper meer een Cabrio af zonder.

Voor meer informatie zoals de volledige lijst met fabrieksoptiecodes verwijzen we je graag naar de website: www.autovaneerde.nl

AFLEVERCONDITIES
Elke auto wordt voordat deze in ons aanbod wordt opgenomen zorgvuldig geïnspecteerd, eventueel benodigde onderhoudswerkzaamheden voeren we op voorhand uit. Jouw nieuwe rijplezier is bij ons dus direct beschikbaar.

- BOVAG 40-punten check.
- Gegarandeerd correcte kilometerstand.
- Geen uitstaande onderhoudswerkzaamheden.
- Complete set sleutels en boorddocumentatie.
- Rijklaar en in showroomstaat in onze winkel.

Wij rekenen hiervoor géén afleverkosten.

STANDAARD MET GARANTIE
Onze verkoopprijzen zijn inclusief 6 maanden 10dkm huisgarantie. We informeren je graag over onze voorwaarden en de mogelijkheden voor een langere garantieduur, of uitgebreide BOVAG garantie tegen meerprijs.

INRUIL
Je kunt bij ons je oude auto inruilen, ook als het geen BMW is. Als je het kenteken, de actuele kilometerstand, een beschrijving en enkele foto’s inclusief waarde verhogende opties of eventuele beschadigingen stuurt – geven wij je een indicatie van de inruilwaarde.

FINANCIAL LEASE
Voor een passende financiering ben je bij ons aan het juiste adres. Bijvoorbeeld voor deze heerlijke BMW die je als particulier al voor 282,33 per maand rijdt:

- Inruil of aanbetaling 17.705,=
- Looptijd 48 maanden.
- Geen slottermijn.

Een zeer uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie en alle verdere informatie over deze auto vind je op onze website of via de link bij deze advertentie.



Garantie: 6 maanden BOVAG garantie

Opties en accessoires
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD
- Navigatiesysteem
- Bluetooth carkit
- Lederen bekleding
- Open dak elektrisch
- ESP
- EBD
- ASR Anti doorslip regeling
- Verwarmde ruitensproeierinstallatie
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Startonderbreking
- Park control achter
- Park control voor en achter
- APK bij aflevering
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Koplampwissers
- Xenon-koplampen
- Bi-xenon-koplampen
- Mistlampen
- Middenarmsteun voor
- Sportonderstel
- Trekhaak, afneembaar
- Stuurbekrachtiging
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- Sportstoelen
- Stoelverwarming v

Zakelijk leasen

Bereken uw zakelijke lease!

Nu zakelijk leasen vanaf

€ 508,- p/m


Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Autobedrijf
AUTO van Eerde
Aanbieder op AutoScout24 sinds 2018
ContactPieter van Eerde
  1. BTW verrekenbaar
  2. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  3. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"306","leasing":"false","seg":"mediumclass","stmak":"BMW","did":"24993318","stmil":"115961","gear":"A","stmod":"335","cost":"28950","stmon":"4","styea":"2013","ken":"JFZ17D","make":"13","ad":"dealer","vat":"0","art":"2","carby":"0","fr":"6","stccm":"2979","buyonline":"false","stkw":"225","zip":"NL7396 BB","model":"18805","equi":"142,42,20,46,132,116,1,117,38,225,13,129,41,134,2,32,34,12,230,39,3,150,16,127,26,114,23,30,190,19,4,47,15,122,6,120,49,37,40","mia":"false","miles":"6","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/4d97d749-814a-4de2-8984-18890f7ab40e_24c7a484-87cc-4f7c-8b6a-14e6dbac1fde.jpg/720x540.webp","price":"5","rnd":"4","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","seal":"89","acc":"U","hp":"9","type":"U","atsd":"","zip2":"7396 BB","articleType":"C","cockpit":"F","city":"TERWOLDE"}