Financing disclaimer

Citroen 2CV
2CV club

Liempde
€ 7.200

Onderhandelbaar

Kilometerstand
133.000 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
09/1984
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
21 kW (29 PK)
Type verkoper
Particulier

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Cabrio
Categorie
Gebruikt
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
09/1984

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
21 kW (29 PK)
Transmissie
Handgeschakeld

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Beschrijving

Citroen 2CV 0.6 Club. 1984, in goede staat.
Belastingvrij en APK tot 11-11-2026.
In Nederland is de 2cv intussen de meest populaire oldtimer. Dat betekent helaas dat er voor deze iconische auto’s belachelijke hoge prijzen worden gevraagd. Hier bied ik een eend aan voor een nette liefhebbersprijs.
Aan deze zeer goed onderhouden eend is eerder al veel gedaan. Nieuwe voorruitframe en ventilatieklepje. Nieuwe dorpels, achter schermen en staartstuk. Nieuwe vloerplaten en een mooi roestvrij chassis.
Roestvrije velgen en goede banden. Strakke bumpers, goed in de lak. Nieuw dakje.
Ik heb de auto als hobby project nog eens flink onderhanden genomen: grote beurt met nieuwe motorolie, versnellingsbakolie, nieuwe luchtfilter, oliefilter, brandstoffilter. Nieuwe verwarmingsslang. Nieuwe bougies, en bougiekabels. Ontsteking gesteld en nieuwe condensator, Extra zware Bosch accu 52 Ah. Vloer schoongemaakt en gelakt. Nieuwe vloermatten. Holle ruimtes antiroest behandeld. Chassis en bodemplaat schoongemaakt en anti roest behandeld.
Extra: hele fijne, comfortabele en verstelbare (Suzuki) voorstoelen. De originele geleiderails zitten er nog in. Originele 2cv stoelen ook beschikbaar. Kofferrekje. Twee picknickmanden. Extra achterklep zonder kofferrekje ook beschikbaar. Robris rondom. Halogeen verlichting in de koplampen. Usb-poortjes voor o.a. telefoon opladen. Voltmeter. Rechter buitenspiegel . Extra voorruit compleet met raamrubber beschikbaar. Krik en wielmoersleutel, gevarendriehoek. Veiligheidsvestje. Speciale sleepogen om de eend met een triangel achter bijv. een camper te hangen. Ik verkoop deze eend omdat ik vanwege leeftijd mijn aantal Citroen A-types wil verminderen. Ik gebruik ze te weinig en dan kan een ander er meer plezier aan beleven.
Deze 2cv, klaar voor vele jaren rij- en hobbyplezier, mag naar een andere liefhebber voor een amicale prijs € 7200,-

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
Contact
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"29","leasing":"false","seg":"subcompact,oldtimer","stmak":"Citroen","did":"42298885","stmil":"133000","gear":"M","stmod":"2CV","cost":"7200","stmon":"9","styea":"1984","ken":"LK-75 FS","make":"21","ad":"private","vat":"0","art":"2","carby":"0","buyonline":"false","fr":"4","stkw":"21","zip":"NL5298NP","model":"1703","mia":"false","miles":"7","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/d3bc2912-a0cc-4e64-8d58-828c5e45e017_ea6f43f8-aa2c-4c3b-b423-d44cae94cc00.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"91","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"5298NP","articleType":"C","cockpit":"F","city":"Liempde"}