Financing disclaimer

Citroen GSA
GS Club 1220

Goor
€ 5.750
Kilometerstand
33.456 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
11/1977
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
44 kW (60 PK)
Type verkoper
Particulier

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Hatchback
Categorie
Gebruikt
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
11/1977

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
44 kW (60 PK)
Transmissie
Handgeschakeld
Cilinderinhoud
1.222 cm³
Cilinders
4
Leeggewicht
890 kg

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Kleur en Bekleding

Kleur
Blauw
Soort lak
Andere

Beschrijving

Na vijf jaar en zo'n 15.000 kilometer mag deze GS in de kleur Blue Myosotis met iemand anders mooie avonturen gaan beleven. Een luchtgekoelde boxer, hydropneumatiek en een rijklaargewicht van (officieel) net geen 1000kilo. De GS is het probleem niet!

In 2010 is deze GS uit Frankrijk opgehaald en is nu bezig aan zijn 15e jaar met Nederlands kenteken. Het is wel een geluksvogeltje, want bijna al die tijd was er een beschutte parkeerplaats. Vijf jaar geleden heeft de motor de drooglegging gehad, waarbij alle relevante rubbers (preventief) zijn vervangen. Aanleiding waren de lekkende retourpijpjes van de boxer motor. Ongeveer vijf jaar geleden is laswerk uitgevoerd in de wielkasten bij de kofferbak, een bekend zwak punt. Zo'n twee jaar geleden is de versnellingsbak opnieuw opgebouwd met nieuwe lagers. Gefaseerd is er nieuwe bekleding op de stoelen en bank gekomen. Verder is het onderhoud gewoon bijgehouden. En niet onbelangrijk, de orginele onsteking is vervangen voor die van een GSA (zonder contactpunten).

Voor zover bekend is dit de enige GS met Isofix bevestigingen bij de achterbank. Geen zorgen, die constructie is er zo uit zonder een spoor achter te laten.

Let wel. Het is een auto van bijna 50 jaar oud, met voor een flink deel ook lakwerk van (om-en-nabij) die leeftijd. Dus zijn er uiteraard nog wat puntjes op de i te zetten.

Stuur gerust een bericht als je vragen hebt.

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"60","leasing":"false","seg":"subcompact,compact,oldtimer","stmak":"Citroen","did":"47419894","stmil":"33456","gear":"M","stmod":"GSA","cost":"5750","stmon":"11","styea":"1977","ken":"71yb28","make":"21","ad":"private","vat":"0","art":"1","carby":"0","fr":"3","stccm":"1222","buyonline":"false","stkw":"44","zip":"NL7471KH","model":"1708","mia":"false","miles":"3","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/90069329-b7e1-4d2b-a77b-504184c89794_e9804d84-a729-48b5-be2a-c028c7d5720d.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"91","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"2","type":"U","atsd":"","zip2":"7471KH","articleType":"C","cockpit":"F","city":"Goor"}