Financing disclaimer
Ga naar hoofdinhoud

Toyota Celica
T20 ST200

Waanrode
€ 9.500
Kilometerstand
118.000 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
11/1994
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
85 kW (116 PK)
Type verkoper
Particulier

Basisgegevens

Carrosserietype
Coupé
Categorie
Gebruikt
Aandrijving
Voor
Stoelen
4
Deuren
3

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
11/1994

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
85 kW (116 PK)
Transmissie
Handgeschakeld
Versnellingen
5
Cilinders
4

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Kleur en Bekleding

Kleur
Rood
Kleur interieur
Andere
Materiaal
Stof

Beschrijving

Bij deze gaat mijn rode Toyota Celica T20 (6e generatie, bouwjaar 1994) de verkoop in. De wagen heeft slechts 118.000 kilometer op de teller, wat je zelden tegenkomt. De wagen verkeert optisch in zeer goede staat voor zijn leeftijd. Technisch is hij perfect. Hij rijdt en schakelt als nieuw, een bewijs van de goede zorgen die hij altijd gekregen heeft. Er is ook geen spotje roest te bespeuren, de wagen is bikkelhard. Op de velgen na staat hij ook volledig origineel.
Hij heeft de zuinige maar sportieve 1.8 liter 7A-FE motor (16 klepper).
Vorig jaar werden de remmen vooraan + de remolie nog vernieuwd. Deze wagen is oppikken en zorgeloos rijden. Vorige week is hij nog naar de keuring gegaan, waar hij vlotjes is doorgeraakt (mét complimenten van het personeel). Er is ook een carpass bij.
Aangezien de wagen van 1994 is, is deze sinds een jaar ook officieel oldtimer. Wat een heel voordelige inschrijfkost en verzekering met zich meebrengt.
Een minpuntje: er zit een kleine scheur in de bestuurderszetel (gekend probleem bij de stoffe bekleding van Celica’s). Valt wel makkelijk te herstellen.
Bezichtigen is zeker aangeraden — je zal meteen zien dat deze wagen met liefde is verzorgd. Hij is klaar om nog vele jaren rijplezier te bieden aan de volgende eigenaar.
Wil je de wagen een sportievere look geven? Ik heb er ook nog een set witte velgen voor liggen (zie foto). Let wel: 2 van de 4 zijn wit gemaakt, de 2 andere zitten nog in de primer. Ze zijn dus nog niet volledig klaar. Enkel nog witte lak erop en klaar! Deze zijn 17” (dus 1” groter dan diegene die er nu op zitten). Die velgen hebben wel nieuwe banden nodig, de banden die nu op de wagen zitten zijn wel nog goed. Daarbovenop heb ik ook nog -4cm vaste verlagingsveren en een alcantara OMP sportstuur (incl. stuurnaaf). De veren en de 17” velgen hebben er nooit opgestaan.
Contacteer me gerust voor verdere vragen, ik beantwoord ze met plezier.


Type verkoper

Particulier
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"116","leasing":"false","seg":"sport","stmak":"Toyota","did":"14812432","stmil":"118000","gear":"M","stmod":"Celica","cost":"9500","stmon":"11","styea":"1994","make":"70","ad":"private","vat":"0","art":"3","carby":"0","buyonline":"false","fr":"5","stkw":"85","zip":"BE3473","model":"2050","mia":"false","miles":"6","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/12a86dae-76c9-410d-8ae5-03b03197f8cf_f5449a20-130c-431d-8a06-4c15e2571cfe.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"3","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","hp":"5","type":"U","atsd":"","zip2":"3473","articleType":"C","cockpit":"F"}