Financing disclaimer

Volkswagen Golf Cabriolet
2.0 GTI

Ulft
€ 6.750
Kilometerstand
186.446 km
Transmissie
Handgeschakeld
Bouwjaar
03/1997
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
85 kW (116 PK)
Type verkoper
Particulier

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Hatchback
Categorie
Gebruikt
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
03/1997
Niet-rokers auto
Ja

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
85 kW (116 PK)
Transmissie
Handgeschakeld
Cilinderinhoud
1.984 cm³
Cilinders
4
Leeggewicht
1.089 kg

Energieverbruik

Emissieklasse
Euro 2
Brandstof
Benzine

Opties

Kleur en Bekleding

Kleur
Blauw
Soort lak
Andere

Beschrijving

Beste liefhebber,

Bij deze bied ik mijn mooie Golf 3 2.0 GTI 8V te koop aan.
Het gaat hier om een origineel Nederlandse auto wie is uitgevoerd in de mooie blauw/paarse kleur Mystic Blue. Op dit moment staat er ongeveer 186.000 km (NAP) op de teller. Verder beschikt de auto over een aantal mooie en vrij zeldzame opties.

AF FABRIEK:
- Climatronic (wordt ijskoud)
- Glazen schuif-kantel dak
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- ABS
- Elektrisch bedienbare spiegels
- Mistlampen voor
- Centrale deurvergrendeling (werkt op dezelfde afstandsbediening als de startonderbreker)
- MFA boordcomputer
- Bestuurder en passagiers airbag

EXTRA:
- 2-delige BBS 20 Jahre edition velgen (niet de nieuwste meer)
- DEFA alarm met startonderbreker
- SPAX schroefset = gasgeveerd en in hardheid verstelbaar. (Nieuw €1250!)
- Kenwood DAB+ radio met Bluetooth
- Pioneer subwoofer met versterker
- Signat speakers in kofferbak
- Middenarmsteun

Ik heb de auto ongeveer een jaar geleden gekocht van de vorige eigenaar welke hem zo'n 15 jaar in bezit heeft gehad. Dat leek in eerste instantie een geweldig idee. Maar met nog 2 andere auto's, een motor, een vriendin en een full-time baan kom ik simpelweg gewoon tijd en ruimte tekort voor deze mooie GTI. De auto heeft net weer een nieuwe APK en de dorpels zijn aangepakt. Daar heb je voorlopig geen omkijken naar! Verder staat de auto goed op zijn banden en remmen. Eventueel heb ik er nog een setje 15 inch origineel GTI winterset bij.

De foto's spreken voor zich. Hij is niet nieuw, maar voor een auto van deze leeftijd ziet hij er naar mijns inziens bijzonder goed uit! Ook onder de kap is alles in nette staat.

Graag alleen contact opnemen bij serieuze interesse!
De liefhebber weet wat een auto in een uitvoering als deze waard is!

OPMERKING: Op sommige foto's lijkt de lak dof, dit doet de focus functie van mijn telefoon..

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"116","leasing":"false","seg":"subcompact,compact","stmak":"Volkswagen","did":"31598585","stmil":"186446","gear":"M","stmod":"Golf Cabriolet","cost":"6750","stmon":"3","styea":"1997","ken":"RBFS63","make":"74","ad":"private","vat":"0","art":"1","carby":"0","fr":"5","stccm":"1984","buyonline":"false","stkw":"85","zip":"NL7071 CE","model":"20341","equi":"5,10,121,116,1,117,13,41,134,2,17,12,3,112,18,50,26,30,19,4,47,15,122,215,110","mia":"false","miles":"9","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/26485639-6509-45af-8b1c-67b5ad8ea89d_44ea1ce5-d06a-4a26-8f24-d3d4d12fd5da.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"3","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"5","type":"U","atsd":"","zip2":"7071 CE","articleType":"C","cockpit":"F"}