Prachtige Mercedes Benz E 200 cabriolet Ambition Sport Edition. Deze cabriolet is een genot om mee te rijden door de vele opties zoals een een elektrische kap, automaat, windscherm, nek ventilatie, Bluetooth, cruise control en nog veel meer. Er zit een nieuwe APK op.
Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met 0612927167
Leasing
shared.leasing.targetGroupPrivate
Exclusieve leasing aanbieding van null
Eenmalige kosten
Aanbetaling
€ 0,-
shared.listItem.leasing.transferCost
Keine Angabe
shared.listItem.leasing.registrationCost
Keine Angabe
detailpage.leasing.total
€ 0,-
Algemene gegevens
Contract type
Kilometerleasing
Kilometerstand p.a.
10.000 km
Leasing Factor
0,94
Maandelijkse kosten
Duratie
48 Monate
Maandelijkse afbetaling
€ 539,-
Aanvullende informatie
Meer km kosten
€ 0,1798
Verminderde km vergoeding
€ 0,0462
Laatste termijn
€ 0,-
TIP
Dit factuur is een voorbeeld - u kunt uw voorkeurstarief met de dealer bespreken en een individueel leaseaanbod afsluiten.
detailpage.leasing.loanBrokerage Stellantis Bank SA Niederlassung Deutschland, Siemensstraße 10, 63263 Neu-Isenburg
Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.
Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.