Financing disclaimer

Subaru Impreza
STI GC8 JDM

ALPHEN AAN DEN RIJN
€ 17.900
Kilometerstand
191.000 km
Transmissie
-
Bouwjaar
07/1997
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
205 kW (279 PK)
Type verkoper
Particulier

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Financiering

Bereken je autolening

Hoeveel wil je lenen?

Basisgegevens

Carrosserietype
Sedan
Categorie
Gebruikt
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
07/1997
Laatste onderhoudsbeurt
03/2025
Volledige onderhoudshistorie
Ja

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
205 kW (279 PK)
Cilinderinhoud
1.998 cm³
Cilinders
4
Leeggewicht
1.231 kg

Energieverbruik

Emissieklasse
Euro 2
Brandstof
Benzine
CO2-emissie
234 g/km (gem.)

Opties

Kleur en Bekleding

Kleur
Wit
Soort lak
Andere

Beschrijving

Aangeboden deze prachtige Subaru impreza gc8 sti version 3 1997 uit japan.
Dit betreft de Prefacelift model, 1 die behoorlijk zeldzaam is. De Subaru verkeerd simpelweg in perfecte staat. Geen roest aan de dorpels, onderkant of wielkasten. Rijdt, remt en schakelt goed. Airco, elektrische ramen + spiegels zijn allemaal werkend. Buitenkant zonder deukjes en vrijwel geen krassen! Interieur slijtage zoals mag worden verwacht bij een auto van dit bouwjaar. Apk nieuw tot 19-05-2026! En het mooiste: deze Subaru kan als oldtimer worden verzekerd! Ik betaal 7,- allrisk per maand!

Deze in sti uitvoering is alleen in japan geleverd en heeft vanaf fabriek 280 pk. Verder heeft deze sti origineel carbon veerpootbrug, sti stoelen en bekleding, carbon tellerbak, elektrische verstelbaar een inklapbare spiegels enz enz. Voor een optimaal rijgedrag zit er een A-merk schroefset onder van BC-racing. Deze is in hoogte, hardheid en camber verstelbaar!

de auto is in 2019 in nederland gekomen via bpo automotiv. Hij heeft toen bij 164k kms een nieuwe distributieriem en groot onderhoud gehad.

Vlak na aanschaf is de auto bij Ems tuning geweest om hem af te laten stellen op euro 98 benzine zodat er gewoon overal in nederland en duitsland euro 98 kan worden getankt (japan rijden ze op 102), Daarbij heeft de auto een kleine vermogenswist gemaakt en draait die rond de 300 pk.
Verder zit er ook launch controll op, flat foot shifting/no lift shift en antilag, is allemaal bij ems gebeurt. Om dit vermogen goed op de wielen te kunnen krijgen is de versnellingsbak verstevigd incl. nieuwe koppelingsset.

Verder is de brandstoftank van binnen met epoxy gecoat. Deze gaat dus nooit meer lek of roesten van binnen uit, daarbij zijn alle brandstofleidingen en filters + injectoren gereinigd en of vervangen.

Er zijn grotere 4 pots remmen onder gekomen. Dit betreffen brembo's van een nieuwere impreza Sti, deze zijn recent helemaal gereviseerd met nieuwe pakkingen, 2 nieuwe zuigers en helemaal opnieuw gecoat in de originele kleur.
Ook zijn daarbij de schijven (dba t3) en blokken ( hawk hp+) rondom vernieuwt met een set die voor straat en circuit gebruik gemaakt zijn, en er zijn staal omvlochten remleidingen op gekomen.

De velgen zijn ook nog gepoedercoat in een mat bronze kleur

In het kort samengevat wat er allemaal gedaan en op de auto zit:

~Ems remap naar euro98 benzine
~Brembo remklauwen met vrijwel nieuwe blokken en schijven + gevlochten leidingen en nieuwe remvloeistof
~ benzine tank in de epoxycoating
~ nieuwe koppeling, verstevigde versnellingsbak, nieuwe hulpkoppeling, keringen, aandrijfassen, differentieel + nieuwe bak olie.
~ velgen gepoedercoat
~ recent grote beurt (olie + filters + bougies)
~ 2021 distributie vernieuwt
~grotere brandstofpomp
~3.5 inch open rvs uitlaat vanaf de turbo +db killer.
~werkende airco
~k&n inleg lucĺhtfilter
~bc racing schroefset in hoogte en hardheid + camber instelbaar.
~turbo timer
~turbo druk meter

Ik ben vast nog een hoop opties en extra's vergeten. Maar kortom is dit een uniek nette en goede Subaru STI die bij een goed bod van eigenaar mag wisselen. Daarnaast een leuke en waardevaste investering daar JDM erg gewild is en steeds meer schaars.

Bij vragen hoor ik het graag.

Vriendelijke groet,

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"279","leasing":"false","seg":"compact","stmak":"Subaru","did":"33517401","stmil":"191000","stmod":"Impreza","cost":"17900","stmon":"7","styea":"1997","ken":"xn468h","make":"67","ad":"private","vat":"0","art":"6","carby":"0","fr":"5","stccm":"1998","buyonline":"false","stkw":"205","zip":"NL2408AH","model":"2023","equi":"5,10,238,121,132,116,1,117,28,13,134,2,17,118,12,54,3,112,143,15,49","mia":"false","miles":"9","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/6c643874-8b6d-4907-992c-af1a88d9db05_b0be17f6-25fd-4182-9d15-be8e3cc755ce.jpg/720x540.webp","price":"4","rnd":"51","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"9","type":"U","atsd":"","zip2":"2408AH","articleType":"C","cockpit":"F"}